Úvod > O nás

O nás, kdo jsme

Jsme grafické studio zahrnující komplexní služby od analýzy požadavků po implementaci komplexního řešení. Hlavní osobností je Tomáš Buman, který má na starosti komunikaci se zákazníky, návrhy řešení, grafické práce a odpovídá za úspěšné vedení a dokončení projektu. Dalšími osobnostmi jsou externí fotografové se specializací na reportážní fotografii, produktovou fotografii a ateliérovou fotografii a specialisti v oblasti programování, copywritingu, PPC reklam a linkbuildingu. Na trhu působíme od roku 2008.

Oblast naší činnosti můžeme rozdělit do tří základních skupin:

Webová řešení

Od analýzy potřeb, prototypů webu až po grafiku, redakční systém a komplexní internetový marketing. Navrhneme web tak, aby Vám vydělával.

Více o webech

Grafické práce

Navrhneme komplexní vizuální styl firmy, tzn. nové logo, vizitky, hlavičkové papíry, letáky, plakáty, kalendáře a další grafiku dle přání.

Více o grafice

Fotografování a postprodukce

Novinkou v sortimentu jsou fotografické služby včetně následných úprav, retuší a přípravy pro tisk. Fotíme lidi, produkty, služby. Vše je dohodě.

Více o focení

Kariéra

V současné době máme všechny pozice obsazené, resp. na hlavní pracovní poměr nehledáme nikoho. Pokud ve Vás dřímá talent, můžeme se domluvit na pilotních testovacích projektech a následně zjistit, zda má smysl případnou spolupráci dále rozvíjet.

Pokud si vyberete z níže uvedených pozic a myslíte si, že pro nás můžete být přínosem, neváhejte poslat životopis a hlavně ukázku realizovaných projektů, kterými se chcete pochlubit a na které jste pyšní.

Obchodní zástupce

Chci vás kontaktovat

Programátor PHP

Chci vás kontaktovat

UX designer

Chci vás kontaktovat


 
© 2012    Wixtrix - Tvorba webových stránek a webdesign Ostrava a Jaroměř, tvorba e-shopů, grafické práce, tisk kalendářů na míru, fotografování.
Tvorba webových stránek Wixtrix    Tvorba webových stránek Ostrava    Webdesign Ostrava