Úvod > Tvorba loga a vizuálního stylu

Tvorba loga a vizuálního stylu

Každá firma, každý podnikatelský subjekt musí být identifikovatelný, zapamatovatelný, jedinečný... mít svoji značku. Firemní značka vytváří veřejnosti obraz o firmě. Proto firemní loga, vytváříme tak, aby co nejvěrněji charakterizovala danou firmu, její smysl, její poslání.

Každé logo dodáme ve verzi na bílém podkladu barevné, černobílé a ve stupních šedi. Pro zobrazení na tmavém podkladu dodáváme loga v inverzním provedení. V případě zájmu klienta můžeme vytvořit tzv. logomanuál, kde jsou uvedeny všechny varianty loga a je důkladně vysvětleno k jakému účelu slouží daná varianta loga. Všechna naše loga jsou vytvořena tak, aby byla dobře čitelná i v malých rozměrech. Firemní loga klientům dodáváme ve vektorovém formátu, což zaručí že loga budou správně vykreslena i v maximálních rozměrech, např. na plachtách, bannerech apod.

Co všechno potřebuji?

K vizuálnímu stylu firmy patří vše, čím se chce firma prezentovat navenek. Nejednotnost log, vizitek může u obchodních partnerů vzbudit nedůvěru. Proto teď máte obrovskou příležitost, tuto případnou nedůvěru rozptýlit.

Co všechno můžeme nabídnout?

Objednat

Jak probíhá tvorba loga

Objednat

Reference

Šablona 01
Šablona 01
Šablona 01
Šablona 01

Pošlete nám zprávu
Přidejte se k nám na Facebooku

Sledujte náš profil, přidejte s k nám a získejte zajímavé slevy a nabídky exkluzivně pro fanoušky.

© 2012    Wixtrix - Tvorba webových stránek a webdesign Ostrava a Jaroměř, tvorba e-shopů, grafické práce, tisk kalendářů na míru, fotografování.
Tvorba webových stránek Wixtrix    Tvorba webových stránek Ostrava    Webdesign Ostrava