Úvod > Fotografování a fotografické služby

Fotografování a fotografické služby

Nabízíme focení novorozenců, miminek, dětí, rodinných fotografií či těhotných žen, focení zamilovaných párů (rande), a focení svateb v Jaroměři, Hradci Králové, Praze a v Ostravě. V případě domluvy jsme schopni zajistit kompletní fotografický servis a focení svatby. Firemní klienti také uvítají kreativní fotografování produktů.

Svatební fotografie a focení svatby

Sňatek je v lidském životě výjimečná událost, začátek partnerského života, který si určitě zaslouží být zdokumentován. Manželé se často ve svých vzpomínkách vrací k samým začátkům svého vztahu, ke svatbě a vzpomínky pomáhají oživit fotografie. Naší snahou je, aby Vaše svatební fotografie vyjadřovaly pohodu, radost, štěstí a harmonii Vašeho vztahu.

Novomanželům můžeme nabídnout fotografování v tomto rozsahu: předsvatební přípravy nevěsty, příjezd svatebčanů na obřad, focení svatebního obřadu, hromadné a skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželského páru, svatební hostinu, krájení svatebního dortu, první tanec, společenskou zábavu, večerní párty s kamarády. Doba fotografování cca 9-12 hodin + 12 hodin postprodukčních prací, výstupem je cca 250 fotografií na CD/DVD + 30 retušovaných fotografií. Orientační cena je 7 500,- Kč.

Portrétní a glamour fotografie, fotografování na tablo a web

Nechte zvěčnit jedinečnost okamžiku od profesionálů. Společně vytvoříme fotografie, ke kterým se budete rádi vracet a na toto období budete rádi vzpomínat. Vytvoříme Vám vzpomínku nebo dárek pro své blízké.

Fotíme v prostorách dle přání zákazníka, nejraději máme přírodu, parky, město a jiná zajímavá místa. Dokážeme obsloužit i tu nejnáročnější klientelu. Pokud máte speciální požadavky, svěřte se nám a určitě najdeme vhodné řešení.

Portrétní fotografování

Nabízíme portrétní fotografie manažerské (na web, do firemních publikací), propagační, reprezentativní, modelingový, fashion, svatební anebo jen tak pro radost pro uchování vzpomínek.

Mám zájem

Glamour fotografování

Glamour fotografie je odlišná od ostatních žánrů tím, že klade důraz na modelku více, než na výrobky, módu či okolí. Většinou je zdůrazněna přitažlivost modelky, zatímco u módní fotografie je v popředí její oblečení.

Mám zájem

Fotografování na tablo a web

Zajistíme jednotný portrétní vizuál studentů, zaměstnanců, reprezentativní foto obrazy vedení společnosti. Fotografie vhodné pro firemní web, maturitní tablo apod.

Mám zájem

Focení Mini

Focení Standard

Focení Premium

Focení Time For Photo

Ukázka naší tvorby

Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Portrétní fotografie
Glamour fotografie
Glamour fotografie

Pošlete nám zprávu
Přidejte se k nám na Facebooku

Sledujte náš profil, přidejte s k nám a získejte zajímavé slevy a nabídky exkluzivně pro fanoušky.

© 2012    Wixtrix - Tvorba webových stránek a webdesign Ostrava a Jaroměř, tvorba e-shopů, grafické práce, tisk kalendářů na míru, fotografování.
Tvorba webových stránek Wixtrix    Tvorba webových stránek Ostrava    Webdesign Ostrava