Úvod > Aktuality

Aktuality

Máme nový web

Po cca čtyřech letech provozu předchozího webu jsme se rozhodli pro jeho obměnu. Hlavními důvody pro redesign byla snaha zakomponovat nabídku nových služeb, zjednodušit navigaci, intuitivnost ovládání a zlepšit pozici ve vyhledávačích. V neposlední řadě jsme také chtěli web graficky vyladit a použít co nejčistší a moderní design.

Dokončen web Galerie Metuje

Úspěšně jsme dokončili webové stránky internetové galerie s obrazy, grafikami a reliéfy od českých autorů. Jedná se o malou webovou prezentaci s prezentací děl jednotlivých autorů s možností prohlížení ve fotogaleriích.

Grafický návrh webu optiky

Vytvořili jsme grafický návrh webu optiky a optického studia v centru Ostravy. Důraz byl kladen na jednoduchost a intuitivnost ovládání, navigace a procházení webu.

Plakát pro Všezubařskou párty

Pro studenty posledního ročníku Zubního lékařství 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy jsme vytvořili kompletní grafiku pro setkání všech studentů Zubního lékařství. Vytvořili jsme logo setkání, plakát a letáček akce, grafický návrh vstupenky a pro organizátory také grafický návrh trička.

© 2012    Wixtrix - Tvorba webových stránek a webdesign Ostrava a Jaroměř, tvorba e-shopů, grafické práce, tisk kalendářů na míru, fotografování.
Tvorba webových stránek Wixtrix    Tvorba webových stránek Ostrava    Webdesign Ostrava